قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس

شرکت سپید پلاست البرز با هدف تولید محصولاتی که منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند تاسیس گردیده است و در حال حاضر دارای خطوط تولید زیر می باشند:
۱٫ خط تولید ورق های پوشش سقف های شیب دار با نام تجاری آکروتایل از جنس پلی وینیل کلرید با پوشش رزین مهندسی ASA که دارای قابلیت بسیار خوب از نظر مقاومت در برابر شرایط متفاوت جوی می باشد.
۲٫ خط تولید ورق های پلی استایرن اکسترود شده ( Extruded Polystyrene ) که اختصارا به XPS مشهور است و جهت عایق کاری در ساختمان و صنعت دارای کاربرد وسیعی می باشد.
این شرکت تنها تولید کننده پوشش های سقفی آکروتایل در ایران است که با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و مرغوب ترین مواد در حال توسعه محصولات خود است. هدف از تولید این محصول توسعه و بهبود پوشش های سقفی در جهت افزایش ارزش املاک مشتریان است. کیفیت ، زیبایی و دوام از اصلی ترین ویژگی های محصولات ماست. کیفیت بالای آکروتایل بهترین تبلیغ برای ماست. آکروتایل یک پوشش سقف زیبا، سبک، مقاوم در مقابل ضربه، عایق حرارت، عایق صدا، مقاوم در برابر آب، باد، لرزش و آتش می باشد. نصب آکروتایل ساده و برای پوشش انواع سقف های شیب دار مناسب است. شرکت سپید پلاست البرز متخر است که با توسعه پایدار کیفیت محصولات دوست دار محیط زیست رضایت مشتریان را بدست آورد.

تولید آکروتایل

Sepid Plast Alborz Co. Ltd. Is the one of the leading Synthetic Resin Roofing Tile (Acrotile) and Extruded Polystyrene (XPS) manufacturers and suppliers across the Middle East, Sepid Plast Alborz continues to grow steadily and is The No.1 on Synthetic Resin Roofing Tile in Iran. Sepid Plast Alborz mission is to develop superior roofing tile so as to increase the value of our customer’s property.
Quality, appearance and durability of our products are essential. Sepid Plast Alborz prides itself on having developed a premium quality and environment-friendly roofing solution. Any scrap materials, even the final product is completely recyclable.

پوشش های سقفی آکروتایل

پوشش های سقفی آکروتایل متشکل از کمپاند پی.وی.سی با روکش ASA، اکسترود شده و دولایه جهت پوشش سقف های شیبدار است. لایه فوقانی رزین مهندسی و اصلاح شده ASA می باشد که حاصل تحقیقات کمپانی های اروپایی و آمریکایی است. گریدهای بهبود یافته این رزین عملکردی خارق العاده به محصولات تولیدی از این ماده در شرایط مختلف آب و هوایی داده است. این محصول پایداری تحسین برانگیزی در شرایط متفاوت جوی بویژه زمانی که در معرض اشعه ماورابنفش، رطوبت بالا، سرما، گرما و فشار قرار می گیرد از خود نشان می دهد. و ثبات رنگ خود را به خوبی حفظ می کند. آزمون های انجام شده در مرکز آزمون سنی طول عمر در ایالت فلوریدا و آریزونا که تابش نور زیادی در آن ها وجود دارد، اثبات کرده است که در E∆ بدست آمده در مدت ۱۰-۱۵ سال کمتر از ۵ می باشد. این نتایج بیان کننده عملکرد قابل توجه آکروتایل در صنعت ساختمان سازی می باشد. با توجه به نتایج فوق و عملکرد فنی ویژه پوشش های سقفی آکروتایل استفاده از آن در بناهای مسکونی و صنعتی به سرعت رو به رشد است.

پوشش سقف آکروتایل

Acrotile Synthetic Resin Roofing:
Acrotile Synthetic Resin Roofing Tile coated with ASA resin, is a special co-extruded roofing tile. As the top layer, ASA anti-climate engineering resin is extraordinarily suitable for outdoor use. Even exposed to ultra-violet radiation, dampness, heat, chillness and impact, the products remain the stability of color and physical properties. Tests held in Aging test center of Arizona and Florida prove that ∆E is less than 5 within 10 years. They offer a wide range of advantages over traditional roof coverings. The special technical performances permit installation on the tile both industrial and civil applications.

پوشش سقف آکروتایل

ویژگی های آکروتایل

 

حفظ رنگ

رزین انتخاب شده به عنوان لایه فوقانی ماده ایست به نام ASA با خواصی منحصر به فرد که ماندگاری مضاعفی در محیط های خارجی ساختمان دارد. بدین معنا که زمانی که محصول در مدت زمان طولانی در تابش مستقیم نور خورشید، رطوبت بالا و دماهای بسیار بالا یا پایین قرار بگیرد، ثبات رنگ خود را به خوبی حفظ می کند.

مقاومت مکانیکی و تحمل بار

پوشش های سقفی آکروتایل ویژگی های مکانیکی خود را حتی در شرایط دمایی نامتعارف از ۳۰- درجه سانتی گراد تا ۷۰+ درجه سانتی گراد به خوبی حفظ می کند. همچنین بر اساس آزمون های انجام گرفته زمانی که بار کیلوگرمی بر روی سطوح نصب شده بر تیرهای حمال با فاصله ۷۵ سانتی متر قرار گیرد، آسیبی مشاهده نمی گردد.

عایق صوتی و حرارتی

ضریب هدایت گرمایی پوشش های سقفی آکروتایل ۰٫۳۲۵w/mk می باشد. این میزان حدود ۱/۳ پوشش های سفالی، ۱/۵ پوشش های سیمانی با ضخامت ۱۰ میلیمتر و ۱/۲۰۰۰ ورق های رنگی گالوانیزه به ضخامت ۰٫۵ میلیمتر می باشد. همچنین عملکرد این پوشش ها در جذب صدا تحسین برانگیز است.
ضربه پذیری و مقاومت مکانیکی در دماهای پایین
پس از انجام آزمون سقوط آزاد گوی فلزی ۱کیلوگرمی از ارتفاع ۲متری بر روی سطح محصول هیچگونه ترک و شکافی مشاهده نگردید.

مقاومت در مقابل جذب آب

رزین مهدسی پوشاننده سطح آکروتایل بسیار متراکم است. همچنین لایه اصلی به حدی فشرده است که عملا نفوذ آب در محصول را غیر ممکن می سازد. لازم به ذکر است که پوشش ها، برخلاف پوشش های دیگر، در ابعاد بزرگ بر روی سطوح نصب می شوند و نتیجتا میزان اتصالات مابین صفحات را به حداقل می رساند.

مقاومت در برابر عوامل محیطی و شیمیایی

این پوشش ها در مقابل مواد شیمیایی خورنده و عوامل جوی چون اسیدها، بازها و نمک ها مقاوم هستند.

وزن سبک و نصب آسان

وزن آکروتایل حدود ۵٫۴کیلوگرم بر مترمربع است که در مبحث سبک سازی ساختمان بار مرده ساختمان را کاهش می دهد و نتیجتا باعث صرفه جویی در سازه های ساختمان می شود. جا به جایی و نصب آسان محصول نیز منجر به صرفه جویی در هزینه های ساخت و ساز می گردد.

آتش گیری

با توجه به مود تشکیل دهنده لایه اصلی محصول که کمپاندی متشکل از پلی وینیل کلرید (PVC) است و همچنین عملکرد شیمیایی این ماده در مقابل حرارت، آکروتایل در مقابل آتش گیری مقاوم است.

خود پاک شونده

آکروتایل گرد و غبار را به خود جذب نمی کند و در اثر ریزش باران ظاهر تمیز خود را باز می یابد.

دوستدار محیط زیست

در پروسه تولید پوشش های سقفی آکروتایل کمترین میزان منابع محیط طبیعی استفاده گردیده است همچنین محصول بطور کامل قابل بازیافت است که این هر دو آکروتایل را به محصولی سبز بدل کرده است.

آکروتایل

عرض

۸۸۰ میلیمتر دمای عملیاتی ۳۰- تا ۷۰+ درجه سانتیگراد

عرض مفید

۸۰۰ میلیمتر

ظرفیت تحمل بار

۱۵۰ کیلوگرم بر متر مربع

طول موج

۲۱۹ میلیمتر

چگالی

۱/۴۱ گرم بر سانتیمتر مکعب
ارتفاع موج ۳۰ میلیمتر ضریب جذب آب

۰٫۰۸%

ضخامت

۳±۰٫۱ میلیمتر

آتش گیری

B1 ( DIN 4102 )

طول

سفارشی

ضریب انبساط گرمایی

۴٫۹۳*۱۰ -۵ m/c

وزن

۵٫۴±۰٫۱kg/m³

ضربه پذیری

۴۲٫۵ mpa

حداکثر فاصله پرلین ۷۲۰ میلیمتر ضریب هدایت گرمایی

۰٫۰۲۰ m²k/w

قطعات آکروتایلرنگ آکروتایل

آکروتایل

آکروتایل